عجایب (هشت) گانه

عجایب (هشت) گانه

یکی از موارد عجیبی که فقط در ایران میتوان آنرا دید به شرح ذیل توضیح خواهم داد:


۱-دو اتومبیل در یک صحنه پر خطر تا یک میلیمتری تصادف میروند اما به لطف خدا هیچ اتفاقی برای هیچکدام نمی افتد عکس العمل دو راننده اتومبیل مذکور در چنین مواقعی اینگونه است که به سرعت از ماشین پیاده شده و تا هفت جد و جده یکدیگر را آباد میکنند و در پاره ایی موارد یقه یکدیگر را میگیرند و زد و خورد مفصلی انجام میدهند چرا که قرار بوده تصادف کنند اما بحمدالله بخیر گذشته و تصادفی حادث نشده است.


۲- حال همان دو اتومبیل را در نظر بگبرید این بار تصادف کرده اند و هر دو اتومبیل خسارات چشمگیری دیده اند این بار هم دو راننده سریع پیاده میشوند اما این بار چرخی دور اتومبیل خود میزنند ، مبلغ خسارت وارده را بر آورد میکنند و بعد تلفن همراه خود را از جیب مبارک در آورده و ۱۱۰ را برای اعزام پلیس راهنمایی و رانندگی به محل تصادف زنگ کش میکنند و تا آمدن پلیس راهنمایی و رانندگی با یکدیگر گپ میزنند حتی در پاره ای از موارد دیده شده که طرفین به طریقی آشنا از آب در می آیند.


/ 2 نظر / 4 بازدید
f

سلام بسیار وبلاگ خوبی دارید تبریک میگم . بنده شما رو دعوت می کنم از سایت من هم دیدن کنید . اگر مایل هستید کسب درآمدی داشته باشید حتما به سایت من مراجه کنید این هم آدرسش هست http://persell.ir/orderwork.aspx

دنیا

سلام نه بابا مردیمو دیدیم اینجا هم شلوغ شد